|
Mooie competitiestart voor de B3
De bekerwedstrijden verliepen al prima, en voor vandaag stond de eerste competitieronde op het programma.
Het begon allemaal wat minder vandaag. Geen leider houdt automatisch in dat je zelf voor een vlagger moet zorgen als trainer. En dat was het eerste probleem van vandaag. Niemand die wilde vlaggen. Tijdens het invullen van de wedstrijdformulieren werden we vervolgens over de vingers getikt door VIOD. Ook de scheidrechter deed er nog wat bovenop. 2 Spelers van DZC met een verlopen pas. Zowel Onur als Bart mochten niet meespelen. (jongens als de bliksem jullie pasfoto inleveren. Anders blijft het niet voetballen.
Maar als gevolg hiervan konden die 2 spelers mooi als grensrechter ingezet worden. Welliswaar onder protest, maar ze hebben het netjes gedaan.
De wedstrijd begon aftastend en een beetje zenuwachtig vanaf beide kanten. Toch kwam DZC op een 1 - 0 voorsprong. Doorgebroken speler alleen op de keeper af, en de bal werd keurig in de hoek van het doek geschoten. Buiten bereik van de keeper. 10 minuten later was het weer raak. Weer een mooi doelpunt voor DZC, en we konden met een comfortabele voorsprong de rust in.
Na de rust kwam Viod meer gedreven het veld in. Het spel werd ook gemener. Wesley, die middels een dieptepass werd aangespeeld werd domweg buitenspel gegeven door de grensrechter van VIOD. Hij kwam nota bene nog van achter zijn eigen mensen weg op het moment van spelen. Voor hem was het anders een vrije doorloop geworden op doel. Even later kreeg Joppe een flinke duw en ontstond er zowaar een opstootje op het veld waar de trainer van beide verenigingen zich ook duidelijk aanwezig opstelden. Dit was het gevolg van een optelsommetje van foute beslissingen en trappen en duwen door de vingers zien. Jammer maar dit lijkt bijna standaard te worden in het hedendaagse voetbal. Zowel Joppe als zijn directe tegenstander kregen beide 5 minuten, en de wedstrijd kon verder. Lars kon in de 2e helft ook niet verder vanwege een volgens mij enkelblessure. Ook Sem was al uitgevallen wegens lichamelijk klachten. Er viel dus weinig meer te wisselen. Niek was de grote bezem achterin vandaag. heel veel aanvallen van Viod stranden op hem.
Kleine foutjes worden er natuurlijk ook wel gemaakt. Een hobbeltje in het gras en een enorme mispeer van onze doelman Gijs, maar de bal rolde gelukkig voor het doel langs. (het was wel een kostelijk gezicht) Even later was het toch een schot van VIOD vanaf de 16 meter lijn wat de aansluitingstreffer voor VIOD betekende. Ze roken dat er meer in zat, en gingen nog meer druk naar voren zetten. Maar dan vallen er wel gaten achterin, en daar profiteerde DZC weer van door goed 5 minuten voor tijd de 3 - 1 er in te schoppen. En dat werd ook de eindstand.
Prima resultaat jongens, volgende week om 12:00 uur thuis tegen DVV B3. Zet de lijn door, er staat een leuk elftal.
de cijfers:
Scheidsrechter: 5-
Getoonde voetbal: 8 (het kan altijd beter)
Supporters: veel te weinig
Scoreverloop:
0 - 1 Wesley Nap
0 - 2 Yannick Gerards
1 - 2 ???? (viod)
1 - 3 Wesley Nap
Leermoment van de dag: Op tijd jullie pasjes verlengen, zie: http://www.dzc68.nl/newsflash-frontpage/geen-pas-niet-voetballen.html
|